Ďakujem za podporu Alžbete Ožvaldovej!

Keď som sa rozhodol kandidovať, nečakal som takúto veľkú podporu. Som vám všetkým zaviazaný! Podporila ma aj aktuálna starostka Podunajských Biskupíc Alžbeta Ožvaldová: ,,Naša mestská časť potrebuje takého starostu, ktorý sa so silnými koreňmi viaže k Biskupiciam, ktorý je tu doma a dôverne pozná všetky starosti a problémy našich obyvateľov. Preto, aby sme mohli pokračovať v začatej ceste, je potrebný konštruktívny prístup a rozhľad. Podľa môjho názoru osoba Zoltána Péka je garanciou, aby sa naša mestská časť mohla rozvíjať naďalej a aby sa stala ozajstným domovom nás všetkých.“ Ďakujem za podporu, pani starostka. Veľmi si ju vážim!

Ďakujem za podporu!

Vážim si podporu každého z vás ako aj podporu verejných činiteľov. Svoju dôveru mi vyjadril aj predseda MOST-HÍD Béla Bugár. Bude mi cťou slúžiť vám, občanom Podunajských Biskupíc, ak mi dáte svoje poverenie do tejto náročnej služby.

Ďakujem za podporu!

Gábora Grendela poznám dlhé roky, keďže aj on pracoval ako novinár. Hoci sa to nezdá, aj profesia novinára je podobná tej politika. Som presvedčený, že verejný funkcionár má predovšetkým povinnosť rozmýšľať, ako svojimi opatreniami a rozhodnutiami uľahčí a zlepší život všetkým obyvateľom. Nielen tým, ktorí ho do tejto funkcie zvolia. Ak mi dáte poverenie, sľubujem, že budem konať v mene tohto presvedčenia. 10. novembra preto prosím poďte voliť!

Ďakujem za podporu!

Už o niekoľko dní budeme v komunálnych voľbách rozhodovať o tom, kto a akým smerom bude viesť našu obec či mesto. Ja som sa rozhodol zabojovať o post starostu Podunajských Biskupíc, pretože je to miesto, kde som sa narodil a kde žijem celý svoj život. Izabela Kubíková je tiež Biskupičanka, ktorú poznám od malička, preto si veľmi vážim, že pred kamerami porozprávala, čo si myslí o mojej kandidatúre, čo si myslí o mne, a tiež že mi vyjadrila svoju podporu vo voľbách. Nie je totiž jedno, kto bude ďalšie štyri roky rozhodovať o veciach, ktoré sa priamo dotýkajú našich životov a životov našich známych.

Ďakujem za podporu!

Minister životného prostredia Laszlo Solyomos mi vyjadril verejnú podporu, čo si vážim a ďakujem za ňu. Už o pár dní bude známe, kto bude viesť najbližšie 4 roky bratislavskú mestskú časť Podunajské Biskupice. Bude pre mna česť a zároveň záväzok, ak sa svoj hlas rozhodnete dať mne. Prídite preto prosím 10. novembra voliť, ide o veľa!

Ďakujem za podporu!

Televízny režisér Štefan Felix je Biskupičan a bývalý kolega zo Slovenskej televízie. Má mnoho skúseností a rozhľadu. Vážim si jeho slová aj verejnú podporu a sľubujem, že ak dostanem možnosť stáť na čele Podunajských Biskupíc, budem slúžiť jej obyvateľom najlepšie ako viem.

Prečo som sa rozhodol kandidovať?

Volám sa Zoltán Pék a som jeden z vás. Hrdý Biskupičan, no s nohami na zemi. Pozrite si môj príbeh v nasledujúcom videu.